Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs geograficzny pt.” Poznaję zakłady przemysłowe w moim regionie”.

Konkurs geograficzny pt.” Poznaję zakłady przemysłowe w moim regionie”.

Opublikowano: 19-11-2018

19 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został rozstrzygnięty konkurs geograficzny pt. „Poznaję zakłady przemysłowe w moim regionie”. Celem konkursu było m.in. kształtowanie właściwego stosunku młodzieży do własnego regionu i poszerzenie wiedzy o nim oraz doskonalenie umiejętności korzystania z różnorodnych źródeł informacji. Zadaniem uczniów było własnoręczne wykonanie plakatu lub portfolio zawierającego opis, mapy i ilustracje wybranych zakładów przemysłowych.
Zwycięzcy konkursu:
I. Petrykowski Damian kl. 1Eb
II. Koziatek Kacper kl. 1Ea
III. Szymanowski Jakub kl. I obs
Organizator konkursu: Regina Dawidczyk

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー