Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konkurs historyczny „Józef Piłsudski – wódz i polityk”

Konkurs historyczny “Józef Piłsudski – wódz i polityk”

Opublikowano: 10-11-2021

8 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie odbyła się II edycja konkursu historycznego “Józef Piłsudski – wódz i polityk”. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości. Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży współczesnych postaw patriotycznych i poczucia szacunku dla dziejów ojczystych i symboli narodowych. Konkurs miał charakter testu pisemnego, którego autorem jest Marcin Turowski.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy

Marcin Turowski

Beata Bartoś

Piłsudski1 Piłsudski1

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー