Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konkurs Ogólnopolski z Mitologii Skandynawskiej

Konkurs Ogólnopolski z Mitologii Skandynawskiej

Opublikowano: 09-05-2019

25 marca 2019 r. uczeń kl. 2Mm Jakub Zuśka wziął udział w V edycji konkursu ogólnopolskiego „Mitologia Skandynawska” skierowanego do uczniów klas ponadpodstawowych. Konkurs rozstrzygnięto w maju, a Jakub uzyskał w nim IV miejsce. Wszak nie jest to podium, ale naszemu uczniowi należą się serdeczne gratulacje tym bardziej, że tematyka i zakres sprawdzanego materiału znacznie wykraczały poza obowiązujący program nauczania.

Nad organizacją i przebiegiem konkursu w naszej szkole czuwała p. Agnieszka Wirchanowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー