Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas”.

Konkurs Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas”.

Opublikowano: 07-12-2018

7 grudnia 2018 r. został rozstrzygnięty interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas” dla uczniów klas gimnazjalnych, liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych Olsztyna. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli Ambasador Republiki Chińskiej Pan Liu Guangyuana i Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz. Współorganizatorami konkursu byli: Biuro Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. W konkursie wzięło udział osiem szkół w tym uczniowie i opiekunowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
Prezentacje konkursowe przebiegały w dwóch etapach – w pierwszym uczestnicy przedstawiali 15-minutowe przedstawienia teatralne, a w drugim 10-minutowy film. Tematyka obu form miała dotyczyć historii i kultury Jedwabnego Szlaku.
Komisja konkursowa, pod przewodnictwem Janusza Samarowa, najwyżej oceniła propozycję Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Główną nagrodą jest dwutygodniowy pobyt w Chinach, planowany na około 22 czerwca przyszłego roku.
Konkurs to efekt współpracy Olsztyna z miastem Weifang w prowincji Shadong w Chińskiej Republice Ludowej.
Zwycięska drużyna konkursu “Jeden szlak, jeden pas”:
Uczniowie: Kacper Koziatek, Mateusz Chaliński, Hubert Chrzon, Jakub Dudek, Filip Przygoda, Kacper Oleszczak, Mateusz Grzeszczyk, Patryk Ordoński, Konrad Kopczyński, Dawid Drzewiński, Bartłomiej Łukaszewski.
Opiekunowie: Anna Niska, Piotr Konarzewski.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/konkurs-wiedzy-o-chinach-jeden-szlak-jeden-pas-7-12-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー