Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego

Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego

Opublikowano: 07-06-2017

7 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego. Wzięło w nim udział 19 uczestników. W teście najlepszym okazał się Wojciech Skrzypczyk z klasy 2M, uzyskując 30 punktów, drugie miejsce zdobył Jakub Górski z klasy 2M – 27 punktów, a trzecie Radosław Madrak z klasy 2Ea – 26 pkt.

Organizatorami konkursu byli Jerzy Piątczak i Andrzej Kończyk.

ARCHIWUM

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー