Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs „ Wielcy Pisarze w Oczach Uczniów”

Konkurs „ Wielcy Pisarze w Oczach Uczniów”

Opublikowano: 05-04-2017

5 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Wielcy pisarze w oczach uczniów”, którego celem było promowanie i upowszechnianie czytelnictwa oraz mobilizowanie uczestników do zdobywania wiedzy. Konkurs został ogłoszony w marcu 2017r. dla klas pierwszych technikum. Polegał na wykonaniu plakatów o wybranych pisarzach. Najlepsze prace zostały wyeksponowane w czytelni szkolnej.

Nagrodzeni uczniowie:
I miejsce – Sebastian Kowalczyk kl. 1 Eb
II miejsce – Igor Tabaka kl. 1 Ea,
III miejsce – Kacper Kruszewski kl. 1 M

Konkurs zorganizowali nauczyciele ZSM-E: R. Dawidczyk, M. Kozłowska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー