Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Kontynuacja zajęć laboratoryjnych na UWM w Olsztynie

Kontynuacja zajęć laboratoryjnych na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 27-11-2018

27 listopada 2018 r. uczniowie klasy 3EM odbyli zajęcia laboratoryjne z wykorzystaniem przekaźników swobodnie programowalnych w układach sterowania urządzeń elektrycznych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową przekaźników swobodnie programowalnych w układach sterowania urządzeń elektrycznych. Poznali możliwości regulacyjne tych silników oraz zasady ich sterowania.

Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー