Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Kurs Kwalifikacyjny SEP

Kurs Kwalifikacyjny SEP

Opublikowano: 02-12-2017

W grudniu 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbywa się kurs kwalifikacyjny SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych i jest skierowany do uczniów szkoły. Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu otrzymają zaświadczenia kwalifikacyjne, ważne przez 5 lat, w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー