Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Lekcja historii z pasją

Lekcja historii z pasją

Opublikowano: 23-05-2019

23 maja 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie w klasie 1Eb odbyła się lekcja historii z pasją. Wziął w niej udział pan Janusz Małkowski – wielki pasjonat i miłośnik historii. Pan Janusz podzielił się z uczniami swoją ogromną wiedzą dotyczącą tylko niewielkiego odcinka z dziejów narodu polskiego. Słuchacze mieli możliwość obcować z człowiekiem nietuzinkowym, pełnym pasji, oddanemu swoim zainteresowaniom. Tak mówił o historii wszystkim zgromadzonym: „Odkąd pamiętam kochałem historię. Wyssałem chyba tę miłość do historii wraz z mlekiem matki. Co najważniejsze dla mnie, owa miłość jest odwzajemniona. Historia mnie kocha i udowadnia mi to łatwym i szybkim pogłębianiem wiedzy, jej zapamiętywaniem i odkrywaniem. Mogę godzinami studiować tę cudowną dziedzinę wiedzy i nie męczyć się przy tym, dzięki czemu po pracy wracam do domu, jem i ponownie zabieram się do pracy, a zarazem pasji, jaką jest dla mnie historia”.

Spotkanie zorganizowała p. Beata Bartoś wraz z uczniami klasy 1Eb.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー