Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Lekcja online Olsztyn-Lipsk

Lekcja online Olsztyn-Lipsk

Opublikowano: 19-10-2020

Mimo zajęć zdalnych cały czas utrzymujemy kontakt z językiem niemieckim. 2.11.2020 r. uczniowie klas pierwszych udali się w interaktywną podróż po Lipsku. Tam obecnie mieszka i studiuje Judith Buchta- aktywistka, która poprowadziła spotkanie online. Studentka uczy się również języka polskiego i odwiedziła już wiele polskich miast -następny na mapie jest Olsztyn. Na sam koniec uczniowie zadawali jej pytania oraz rozwiązali quiz, który przygotowała prowadząca. Dziękujemy Goethe Institut za możliwość uczestniczenia w warsztatach, a Judith za przyjemną atmosferę oraz możliwość rozmowy z native speakerem.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー