Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Lekcja przedsiębiorczości w NBP

Lekcja przedsiębiorczości w NBP

Opublikowano: 04-03-2020

4 marca 2020 r. uczniowie klasy 2Mm odwiedzili Okręgowy Oddział Narodowego Banku Polskiego z siedzibą w Olsztynie. Pracownicy banku – pani Anna Karpiak-Olszewska i pan Marek Grygorowicz –  przedstawili młodzieży zadania, które pełni NBP. Do rąk uczniów trafiły emitowane przez ten bank monety okolicznościowe (kolekcjonerskie i obiegowe) upamiętniające ważne wydarzenia, postaci i rocznice historyczne.

Pracownicy Banku poinformowali uczniów o wymianie zużytych i zniszczonych pieniędzy oraz dotychczasowych i zmodernizowanych zabezpieczeniach banknotów. Wykazując się spostrzegawczością i zdobytą wiedzą można było wygrać kolekcjonerskie monety okolicznościowe.

Tę pogłębiającą wiedzę lekcję o bankowości zorganizowały: Elżbieta Świerkocka i Monika Pęgier.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー