Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Lekcja z profilaktyki uzależnień

Lekcja z profilaktyki uzależnień

Opublikowano: 03-03-2020

3 marca 2020 r. klasa 1 EbG wzięła udział w pogadance o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą uzależnienia. Prelekcja odbyła się w bibliotece Planeta 11. Pani Grażyna Dziubanii z sekcji Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej z Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Olsztynie w bardzo przystępny sposób opowiedziała młodzieży o substancjach psychoaktywnych i zdrowotnych konsekwencjach ich zażywania. Szczególnie interesująca okazała się być część dotycząca papierosów i e-papierosów. które często uczniowie uważają za nieszkodliwe. Okazuje się jednak, że zarówno w tradycyjnych papierosach, jaki i liquidach do e-papierosów, znajdują się substancje, które są bardzo groźne dla naszego organizmu. Klasa po skończonym wykładzie nagrodziła panią Grażynę Dziubanii brawami. Na koniec obejrzeliśmy krótki film o uzależnieniu od gier komputerowych.

Opiekun: Magdalena Rzodkiewicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー