Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Listy do św. Mikołaja

Listy do św. Mikołaja

Opublikowano: 19-12-2021

Uczniowie ZSM-E przygotowali na lekcjach języka angielskiego listy do Świętego Mikołaja w imieniu ludzi z całego świata. Nasi uczniowie chcieliby, aby na świecie zapanował pokój, koniec pandemii, miłość i zdrowie. Niektórzy prosili o niskie podatki i tańszą benzynę. Komisja w składzie pani Zofia Jerominow, pani Małgorzata Bogudał, pani Anna Bontal i pani Magdalena Rzodkiewicz wybrała najlepsze prace, które zdobią hol szkolny.

Najlepsi okazali się:

Oliwier Karawaj, Adamowski Kuba, Rogalski Kamil, Sadzewicz Filip, Tański Kacper, Gurtatowski Dawid, Hubacz Łukasz, Brant Wojciech, Czaplicki Tobiasz, Babowicz Dawid, Szałejko Bartek, Stefański Dawid, Tański Szymon, Kulas Eryk, Bendarczyk Jakub, Żarnowski Szymon, Walo Oskar, Argalski Marcin, Zieliński Jakub, Pytka Damian, Mrozowicz Michael, Robaczewski Maksymilian, Roman Marcin, Poterała Mikołaj, Wiktorski Adrian, Deszczka Dariusz, Korpal Kacper, Dzieniszewski Rafał, Ługiewicz Kacper, Araś Adrian, Stuka Szymon, Nowocin Hubert, Staniszewski Dawid, Kowalewicz Kamil, Domagalski Karol, Jednorowski Patryk, Brzeziński Kacper.

Ze świątecznymi pozdrowieniami.

Nauczyciele języka angielskiego.

Merry Christmas!

k1 k2 k3 k4 k5

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー