Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Majówka w Lesie Miejskim

Majówka w Lesie Miejskim

Opublikowano: 31-05-2019

31 maja 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie z klas: 1Mm, 2Mm i 1Ea wybrali się na usytuowaną w Lesie Miejskim strzelnicę LOK-u, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Dla wielu uczniów to wyjście o charakterze edukacyjno-sportowym było pierwszym krokiem strzeleckim. Każdy z uczestników przeszedł wstępne szkolenie z zakresu posługiwania się bronią w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zawodów. Kolejka chętnych była dość długa i przez ponad dwie godziny w lesie słychać było odgłosy wystrzałów z karabinków sportowych kbks i pistoletów maszynowych MP4 i MP5. Uczniowie klasy 2Mm przygotowali ognisko, przy którym można było upiec kiełbaski i podzielić się swoimi wrażeniami. Emocji nie brakowało, a uczniowie dopingowali się wzajemnie. Zawody strzeleckie wygrał Filip Wasilewski 1Mm, a tuż za nim znalazł się Jakub Kozacki z 1Ea. Nowa strzelnica bardzo zachęca do korzystania z jej oferty i wielu uczniów już czeka na kolejne wyjścia i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.
Opiekunowie: Monika Pęgier, Maria Stawowa-Świerkowska, Zygmunt Piotrowicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー