Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Mała Retencja – Więcej Wody Dla Przyrody

Mała Retencja – Więcej Wody Dla Przyrody

Opublikowano: 28-10-2021

Młodzież ZSM- E uczestniczyła w projekcie edukacyjnym Mała Retencja – Więcej Wody Dla Przyrody. Był on zrealizowany w trzech etapach: spotkanie z przedstawicielami instytucji zaangażowanych w projekt( Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela, Liga Ochrony Przyrody oraz Narodowy Bank Polski), wycieczka do Nadleśnictwa Wichrowo i lekcje wychowawcze poświęcone małej retencji.
Uczestnicy projektu mieli możliwość zapoznania się z problemami związanymi z ochroną środowiska i pozyskiwaniem wody, która jest niezbędna do życia. Poznali procesy, jakie zachodzą w przyrodzie i które możliwe są dzięki naturalnej i sztucznej retencji.
Zyskali świadomość, która umożliwia mądre i odpowiedzialne uczestnictwo w ekosystemie.
26 października 2021 odbyło się posadzenie Dębów Przyjaciół Lasu, które symbolizuje podsumowanie etapu kampanii społecznej, w której uczestniczyli nasi uczniowie.

Koordynatorem projektu była p. Maria Świerkowska we współpracy z p. A. Wirchanowicz
i p. Moniką Zielińską
Przeprowadzenie projektu możliwe było dzięki wieloletniej współpracy z Uniwersytetem Nowoczesnego Obywatela z Ligą Ochrony Przyrody .

mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja mala_retencja

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー