Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Mamy Niepodległą

Mamy Niepodległą

Opublikowano: 10-11-2017

10 listopada 2017 r. w Parku im. J. Kusocińskiego w Olsztynie miało miejsce niecodzienne wydarzenie, związane z 11 listopada, czyli Narodowym Świętem Niepodległości. Było to spotkanie uczniów „Energetyka” z dziećmi z Przedszkola nr 39 i „Piątka”. Uczniowie „Energetyka” (przedstawiciele klasy 3eoz, 1 Mm, 7 SP dla dorosłych) pod opieką p. Marii Świerkowskiej i p. Agnieszki Wirchanowicz pełnili tego dnia funkcję edukatorów. Opowiadali przybyłym na spotkanie dzieciom o postaciach historycznych: Tadeuszu Kościuszce (patronie szkoły) i Józefie Piłsudskim – Wielkim Marszałku, twórcy niepodległości. Rozmawiali z przedszkolakami o Hymnie Państwowym i innych symbolach narodowych. Idea spotkania zakładała również radosne przeżywanie narodowego święta. Dzieci miały możliwość kolorowania ilustracji związanych z symbolami narodowymi, historią Polski, co pozwalało im poprzez zabawę uczyć się tego, co dla Polaków najważniejsze – patriotyzmu. Spotkanie przyniosło wiele pozytywnych przeżyć tak najmłodszym jak i starszym jego uczestnikom i na pewno było wspaniałym preludium do świętowania wielkiej, bo 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Organizatorem całego wydarzenia był współpracujący z p. M. Świerkowską i p. A. Wirchanowicz rektor Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela – p. Zbigniew Majchrzak.

dav

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー