Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » MECHANICZNO – ENERGETYCZNI – premiera za nami!

MECHANICZNO – ENERGETYCZNI – premiera za nami!

Opublikowano: 14-01-2017

13 stycznia 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie  odbyły się premierowe koncerty  szkolnego zespołu muzycznego  zorganizowane przez Zespół ds. Działalności Kulturalnej Szkoły w ramach 25. Finału WOŚP.
MECHANICZNO – ENERGETYCZNI nauczyciele naszej szkoły w składzie : Hanna Niemira – wokal, Adam Miareczko – wokal, gitara, gitara basowa, Jacek Pikora – gitara, gitara basowa oraz Wiesław Stępniak – gitara, wykonali covery utworów z repertuaru polskich wokalistów i zespołów oraz własne kompozycje. Scenografię autorstwa Pani Elżbiety Bohdanowicz przygotowały Panie Elżbieta Bohdanowicz oraz Hanna Niemira.  Nad nagłośnieniem czuwał uczeń klasy 4M Arkadiusz Antoń.

Podczas jednego z koncertów odbyła się miła uroczystość wręczenia  ufundowanej przez Radę Rodziców ZSME nagrody, za zwycięstwo w konkursie na nazwę zespołu muzycznego. Nagrodę tę – gitarę, odebrał z rąk Pani Dyrektor Ewy Kaliszuk uczeń klasy 3Ea Patryk Czerpak.

Koncerty MECHANICZNO – ENERGETYCZNYCH zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność, słuchacze żywiołowo reagowali na kolejne piosenki, włączali się do wspólnej zabawy.  W ten zimowy poranek zespół stworzył naprawdę energetyczną atmosferę.

Składając podziękowania wykonawcom, Pani Dyrektor Ewa Kaliszuk stwierdziła, że nasz Energetyk jest nie tylko szkołą mechaniczno – energetyczną, ale od 13 stycznia 2017 r. stał się także szkołą muzyczną. I zgadzamy się z tym całkowicie!
Zatem do zobaczenia podczas kolejnych koncertów !!!

Obejrzyj zdjęcia w galerii oraz : film na Youtube.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー