Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » MECHANICZNO – ENERGETYCZNI zagrali po raz kolejny!!!

MECHANICZNO – ENERGETYCZNI zagrali po raz kolejny!!!

Opublikowano: 12-01-2018

12 stycznia 2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie odbyły kolejne koncerty szkolnego zespołu muzycznego zorganizowane przez Zespół ds. Działalności Kulturalnej Szkoły w ramach 26. Finału WOŚP.
Tym razem MECHANICZNO – ENERGETYCZNI zagrali i zaśpiewali w rozszerzonym składzie. Zespół tworzą nauczyciele naszej szkoły : Pani Hanna Niemira – wokal, Pan Adam Miareczko – wokal, gitara, gitara basowa, perkusja, Pan Jacek Pikora – gitara, gitara basowa , Pan Wiesław Stępniak – gitara oraz debiutujący tymi koncertami uczniowie : Bartosz Kuk z klasy 2Ea – gitara i Łukasz Kobrzyński z klasy 2M – instrumenty klawiszowe.
Zespół wykonał covery z repertuaru polskich i zagranicznych wykonawców oraz własne aranżacje instrumentalne. Nad nagłośnieniem czuwał uczeń klasy 3M Patryk Sławiński. Scenografię opracowała Pani Hanna Niemira. W przygotowaniu scenografii i porządkowaniu sali gimnastycznej brali udział uczniowie klasy 3Ea: Kacper Brzeziński, Mateusz Czajkowski, Daniel Dąbrowski, Mateusz Duda, Dawid Jastrzębski, Jakub Kuczyński, Dawid Majewski, Łukasz Podpora, Sebastian Symonowicz, Szymon Teresiński. Zespół otrzymał nowy stojak na gitary wykonany przez Pana Zygmunta Piotrowicza.
Koncerty MECHANICZNO – ENERGETYCZNYCH zostały bardzo miło przyjęte przez publiczność, słuchacze żywiołowo reagowali na kolejne piosenki, włączali się do wspólnej zabawy.
Czekamy na kolejne energetyczne koncerty !!!

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/koncert-mechaniczno-energetycznych-12-01-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー