Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Medale i Odznaczenia dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty w roku 2017

Medale i Odznaczenia dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty w roku 2017

Opublikowano: 17-10-2017

17 października 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zgromadziła licznie przybyłych gości: parlamentarzystów, władze samorządowe, przedstawicieli wyższych uczelni, instytucji oświatowych, związków zawodowych. Podczas uroczystości Wojewoda Warmińsko – Mazurski wraz z Warmińsko – Mazurskim Kuratorem Oświaty i jego zastępcą nagrodzili odznaczeniami państwowymi oraz resortowymi nauczycieli i pracowników oświaty. Krzyże Zasługi otrzymało 7 osób, 247 osób odebrało Medal Komisji Edukacji Narodowej. Postanowieniem Prezydenta RP Medalem za Długoletnią Służbę uhonorowano 153 osoby. Szczególnie wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych nauczycieli i pracowników znaleźli się również pracownicy ZSM-E w Olsztynie: Pan Antoni Kamiński nagrodzony Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, Pan Kazimierz Szymański nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Pani Krystyna Zawiślińska nagrodzona Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー