Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Opublikowano: 16-09-2019

Wszystko zaczęło się od książki „The Dot” napisanej przez Petera Reynolds’a, w której opisał historię Vashti – dziewczynki, która dzięki kropce i swej mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie.

Ta opowieść bardzo nas zainspirowała. Zastanowiliśmy się, w jaki sposób uczyć młodzież wiary we własne siły i jak rozbudzać w nich pasje. W poniedziałek – 16 września 2019 r. -obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy, w którym motywem przewodnim jest właśnie kropka. A wszystko po to, aby pokazać wielkie talenty naszych uczniów oraz motywować ich do dalszego rozwoju.
W tym dniu nauczyciele języków obcych przygotowały na zajęcia motywujące kody qr. Zadaniem uczniów było odkodować alfabet morsa oraz połączyć kropki. Konkurs na najbardziej „zakropkowanych” wygrała klasa 1EbP.

Organizatorzy: Katarzyna Winiarska, Małgorzata Bogudał, Katarzyna Ostowska, Anna Bontal, Magdalena Rzodkiewicz, Ada Magiera.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー