Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Lasów

Międzynarodowy Dzień Lasów

Opublikowano: 21-03-2017

21 marca 2017 r. uczniowie ZSM-E w Olsztynie z klas 1Eb i 2Eb pod opieką p. Elżbiety Świerkockiej, wspólnie z Uniwersytetem Nowoczesnego Obywatela pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody, spotkali się z dziećmi z Przedszkoli nr 1, nr 24, nr 39 oraz „Dziecięce Marzenie”, by wziąć udział w programie z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów.
Podsumowując kampanię “Jestem Przyjacielem Lasu” Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody – pan Tadeusz Pampuch zwrócił uwagę zebranych na korzyści, które daje las oraz zaproponował wspólne sadzenie drzew bukowych.
Nasi uczniowie przygotowali najmłodszych uczestników kampanii do bezpiecznego korzystania z Internetu i urządzeń elektrycznych – przecież znają się na tym najlepiej.
Mamy nadzieję, że posadzone buki za kilka lat pięknie ozdobią Las Miejski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー