Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Opublikowano: 10-12-2018

10 grudnia 2018 r. uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w VI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Olsztyn-Kaliningrad 2018-2019. Konkurs odbywał się jednocześnie w obu tych miastach.
Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, wspieranie uczniów zdolnych oraz rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań matematycznych młodzieży.
Uczestnicy musieli zmierzyć się z trzynastoma niestandardowymi zadaniami z geometrii, arytmetyki i algebry, które sprawdzały umiejętności rachunkowe oraz umiejętność logicznego myślenia, analizowania i wyciągania wniosków.
Nagrodą jest udział we wspólnym programie organizowanym dla 5 laureatów z każdego państwa w Kaliningradzie i w Olsztynie w 2019 r., co umożliwi nawiązanie i rozwijanie kontaktów pomiędzy młodzieżą obu krajów.
Naszą szkołę reprezentowali: Robert Barszczewski, Michał Żebrowski, Jakub Zarzeczny, Mateusz Pękała, Aleksy Przystawko, Aleksander Połonkiewicz, Cezary Radtke, Karol Klonowski, Łukasz Dąbrowski i Konrad Witkiewicz.
Opiekunami konkursu były: pani Iwona Proniewska-Bombała i pani Monika Pęgier.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー