Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytam, bo lubię…”

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytam, bo lubię…”

Opublikowano: 16-04-2018

16 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Czytam, bo lubię …”. Ideą konkursu było spotkanie młodzieży z trzech szkół olsztyńskich: Zespołu Szkół Gastronomiczno – Spożywczych, Szkoły Podstawowej nr 2 (oddziału gimnazjalnego) i „Energetyka”. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było odczytanie fragmentu powieści Henryka Sienkiewicza „Potop” tak, aby popisać się przed publicznością i jurorami swoimi umiejętnościami czytelniczymi. Konkurencja była wyrównana, a słuchanie powieści Sienkiewicza było prawdziwą przyjemnością. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie klasy 3M ZSM-E. Wojciech Skrzypczyk zajął II miejsce, natomiast Jakub Górski otrzymał wyróżnienie. Dumnym zwycięzcom nagrody wręczyła dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk. Spotkanie upłynęło w miłej i kameralnej atmosferze. Jego organizatorkami były: p. Regina Dawidczyk, p. Magdalena Kozłowska i p. Agnieszka Wirchanowicz. Spotkanie konkursowe uświetnił występ p. Adama Miareczko. Konkurs czytelniczy dowiódł, że przy lekturze wartościowej powieści można świetnie spędzić czas i doświadczyć prawdziwej przyjemności.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー