Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Międzyszkolny Konkurs “Mistrz Kodowania CNC”

Międzyszkolny Konkurs “Mistrz Kodowania CNC”

Opublikowano: 02-04-2019

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego oraz przyległych: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Kodowania CNC”, nad którym honorowy patronat objęli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskia Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział Olsztyński.

Celem konkursu jest m.in.
*pogłębianie wiedzy uczniów z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie;
*przygotowania do egzaminów zawodowych w zawodach operator obrabiarek skrawających i technik mechanik;
*rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów;
*zachęcanie młodzieży do podejmowania działań związanych z pracą zawodową, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za podejmowane zadania i satysfakcji z ich wykonania oraz promowanie uzdolnionych uczniów.

Ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów odbędzie się po zakończeniu konkursu, w dniu 4 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w konkursie.

p.o. Dyrektor Zespołu Szkół
Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
Katarzyna Chamerska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー