Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Miejski Konkurs Wiedzy o Kresach Wschodnich

Miejski Konkurs Wiedzy o Kresach Wschodnich

Opublikowano: 10-06-2022

10 czerwca 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Wspólnej Europy w Olsztynie odbyła się IV edycja Miejskiego Konkursu Wiedzy o Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Czerwiński z klasy 2EaC wziął udział w tym wydarzeniu i został finalistą tego konkursu. Stanął w szranki z uczniami z innych olsztyńskich szkół ponadpodstawowych i naprawdę możemy być z niego dumni. W przyszłym roku również zamierzamy wziąć udział w tym przedsięwzięciu, a nawet stanąć na podium. Szykujemy mocną drużynę, bo nagrody są zachęcające, ludzie przemili, a atmosfera podczas konkursu niezapomniana.

Więcej o konkursie: https://www.lo5.olsztyn.eu/kolorowo-kresowo-iv-miejski-konkurs-wiedzy-kresach-wschodnich?fbclid=IwAR3MroVc0apF7uKc5bPApetFQhvr0–c6Q7K0cviGrIfyuBl2wVOGdwA9mg

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー