Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Mikołajki w Energetyku

Mikołajki w Energetyku

Opublikowano: 06-12-2019

6 grudnia Święty Mikołaj nie ominął również naszej szkoły. W czasie długiej przerwy odbył się słodki poczęstunek w postaci ciast przygotowanych przez rodziców i rozdawanych przez przedstawicieli Rady Rodziców.

Dzień ten był szczególny, ponieważ uczestniczyliśmy w zabawie, której pomysłodawcą był Samorząd Uczniowski. Każdy uczeń posiadający element odzieży w kolorze czerwonym był zwolniony z odpowiedzi. Świątecznego uroku i atmosfery dodawała wspaniała choinka w holu szkolnym oraz świąteczne melodie. Dziękujemy rodzicom za wspaniałe słodkości!

Organizatorzy: Beata Bartoś, Magdalena Kozłowska.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー