Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Opublikowano: 27-11-2017

27 listopada 2017 r. reprezentacja Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie w piłce nożnej wzięła udział w rozgrywkach międzyszkolnych o Mistrzostwo Olsztyna. Drużyna trafiła na silną ekipę LOV składającą się z zawodników Warmii Olsztyn i Naki. Nie zdołała awansować do finału.
Olsztyński „Energetyk” reprezentowali następujący uczniowie: Grzegorz Jakobson, Damian Szalpuk, Dawid Prus, Cezary Niksa, Michał Malinowski, Adrian Wółkiewiecz, Dawid Langowski, Przemysław Orzoł, Daniel Kaczmarczyk, Tomasz Kowalczyk, Jakub Bałdyga, Mikołaj Dmyterko. Opiekunem drużyny był Jerzy Piątczak.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー