Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Opublikowano: 21-02-2019

21 lutego 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr 5 w Olsztynie odbył się turniej finałowy w piłce nożnej o Mistrzostwo Olsztyna. Reprezentanci Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w składzie: Damian Szalpuk, Dawid Langowski, Michał Malinowski, Adrian Ozimek, Przemysław Orzoł, Cezary Niksa, Jakub Bałdyga, Adrian Wółkiewicz, Marek Bartoszek, Radosław Bartoszek, Maciej Ziemak i Piotr Nąć zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Jerzy Piątczak

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー