Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Mistrzostwa województwa w szachach

Mistrzostwa województwa w szachach

Opublikowano: 06-12-2018

6 grudnia 2018 roku w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w szachach.

Szkolną drużynę Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie tworzyli: Julia Borchert, Jakub Kuczyński, Jakub Zuśka i Jakub Zarzeczny. Zawodnicy ZSM-E nie zdobyli pucharu, ale mieli okazję zagrać z najlepszymi szachistami w województwie. Uczniowie zajęli IX miejsce. Z pewnością dzięki uczestnictwu w tym turnieju nabiorą większych chęci do rozwijania swoich umiejętności w tej wspaniałej choć trudnej grze.

Opiekunem zawodników był pan Kazimierz Szymański.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー