Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Mistrzostwo Olsztyna w piłce ręcznej chłopców.

Mistrzostwo Olsztyna w piłce ręcznej chłopców.

Opublikowano: 05-12-2016

29 listopada 2016r. w HWS Urania odbyło się zakończenie mistrzostw Olsztyna w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

W zawodach wystartowało 6 zespołów: LO 2, LO 12, ZSS, ZSE, ZSEiT oraz ZSM-E (76 zawodników). Zespoły podzielono losowo na dwie grupy, zawodnicy grali systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły. Przegrani grali o trzecie miejsce, a zwycięzcy o pierwsze. Łącznie rozegrano 10 spotkań.
Wyniki półfinałów :

ZSE – ZSEiT 13 : 11
ZSM-E – ZSS 22 : 7
Mecz o III miejsce:
ZSEiT – ZSS 22 : 7

Finał :
ZSM-E – ZSE 16 : 15

Kolejność końcowa :
1. ZSM-E
2. ZSE
3. ZSEiT
4. ZSS

Po zaciętym meczu uczniowie ZSM-E zostali MISTRZAMI OLSZTYNA.
Mistrzowie grali w następującym składzie: Wojciech Golks, Tomasz Pasymowski, Damian Deresz, Kamil Puźniewski, Mariusz Borowy, Łukasz Dziekoński, Mariusz Pietrzak, Michał Czajkowski, Szymon Kluczyński, Damian Waśkiewicz, Adrian Stachyra, Damian Grabowski, Dominik Januszko. Trenerem zespołu ZSM-E jest pan Grzegorz Zasadowski.
Dziękujemy także nauczycielom oraz uczniom, którzy tak licznie przybyli do hali Urania kibicować drużynie ZSM-E.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー