Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » NA TACY poDANE

NA TACY poDANE

Opublikowano: 19-12-2016

19 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie odbyła się Inauguracja IV Edycji Projektu “NA TACY poDANE” z udziałem przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz nauczycieli zainteresowanych tematem ochrony danych osobowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Celem spotkania było zachęcenie nauczycieli do udziału w programie GIODO oraz upowszechnienie działań i doświadczeń, w tym zakresie na terenie całego województwa.
W pierwszej części uczestnicy spotkania obejrzeli prezentacje przygotowane przez policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 30 przedstawiające podstawy teoretyczne i prawne programu. W drugiej części odbyły się warsztaty, na których zaprezentowane zostały praktyczne rozwiązania służące realizacji programu.
W trakcie spotkania została podpisana deklaracja współpracy między Komendą Miejską Policji w Olsztynie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim i Szkołą Podstawową nr 30 w Olsztynie w celu wspólnej realizacji programu GIODO – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Spotkanie uświetnił występ najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 30, którzy zaśpiewali piosenki o tematyce ochrony danych osobowych. W spotkaniu uczestniczyły Dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk i pedagog Małgorzata Zielska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー