Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Nagrody Prezydenta Olsztyna 2017

Nagrody Prezydenta Olsztyna 2017

Opublikowano: 13-10-2017

Dnia 13 października 2017r. w Olsztyńskim Ratuszu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości głos zabrali: Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz, Przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Pani Halina Ciunel, Przewodnicząca Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie Pani Bożena Kowalska oraz Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział Olsztyn Pan Tomasz Branicki. Po przemówieniach nastąpiło wręczenie Nagród Prezydenta Olsztyna dyrektorom i nauczycielom olsztyńskich przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Wśród wyróżnionych znalazł się wicedyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. T. Kościuszki w Olsztynie Pan Tomasz Koński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー