Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Nagrody Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Nagrody Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza

Opublikowano: 12-10-2018

12 października 2018 r. w olsztyńskim ratuszu odbyła się uroczystość celebrująca święto polskiej edukacji – Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wręczył swoje nagrody najlepszym nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Wśród 55 nagrodzonych pedagogów z olsztyńskich przedszkoli, szkół podstawowych, średnich oraz placówek szkolno-wychowawczych znalazło się dwóch nauczycieli reprezentujących Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie: pan Grzegorz Zasadowski i pan Piotr Konarzewski.

W tym szczególnym dla zebranych dniu swoje życzenia wszystkim pracownikom oświaty złożyli m.in. Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Wioletta Śląska-Zyśk, Przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel oraz Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty Wiesława Szafrańska-Bortkiewicz.

Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー