Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Nagrody Warmińsko – Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Nagrody Warmińsko – Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Opublikowano: 20-04-2018

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w Parku Naukowo – Technologicznym w Olsztynie odbył się XVII Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Warmińsko – Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, podczas którego zostali nagrodzeni wyróżniający się uczniowie kształcący się na kierunkach technicznych. Z Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych nagrody otrzymali następujący uczniowie: Jakub Górski z klasy 3M
i Dawid Prus z klasy 3eoz.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー