Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Nagrodzeni uczniowie ZSM-E

Nagrodzeni uczniowie ZSM-E

Opublikowano: 21-04-2017

21 kwietnia 2017r. w Olsztyńskim Parku Naukowo – Technologicznym odbył się XVI Zjazd Sprawozdawczy Warmińsko – Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Gośćmi honorowymi zjazdu byli m.in.: Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz oraz członek zarządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego Pan Marcin Kuchciński. Podczas zjazdu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień uczniom szkół zawodowych województwa warmińsko – mazurskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele ZSM-E w Olsztynie: Bartłomiej Orzoł i Arkadiusz Antoń. Uczniowie otrzymali nagrody za przejawianie ponadprogramowych inicjatyw z życzeniami dalszego efektywnego podnoszenia wiedzy teoretycznej wykraczającej poza standardy zawodowe oraz praktycznego realizowania się w wybranym kierunku. Uczniom towarzyszyła Dyrektor szkoły Pani Ewa Kaliszuk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー