Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Narodowe Czytanie 2022

Narodowe Czytanie 2022

Opublikowano: 06-09-2022

3 września 2022 r. odbyła się w całej Polsce 11 edycja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą były „Ballady i Romanse” Adama Mickiewicza. Nasza szkoła również dołączyła do tej inicjatywy. 6 września korytarze olsztyńskiego „Energetyka” zaroiły się – dzięki pięknej interpretacji poezji naszego wieszcza w wykonaniu nauczycieli, uczniów i pracowników obsługi – nimfami, duchami i innymi postaciami świata romantycznej fantastyki.

Organizatorzy: Zespół Nauczycieli Przedmiotów Humanistycznych

Obsługa techniczna: Oskar Bandurski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー