Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

Opublikowano: 11-11-2017

11 listopada 2017 r. odbyły się obchody 99. Rocznicy odzyskania Niepodległości. Obchody rozpoczęły się Mszą świętą w intencji Ojczyzny w Bazylice Konkatedralnej św. Jakuba w Olsztynie. Następnie odbył się przemarsz na Plac Solidarności kolumny złożonej z kompanii honorowych służb mundurowych, harcerzy, organizacji kombatanckich i społeczeństwa. Podczas uroczystości na Placu Solidarności pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny odbyły się wystąpienia okolicznościowe, Apel Pamięci, salwa honorowa i złożenie kwiatów. W uroczystościach wziął udział Poczet Sztandarowy Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. T. Kościuszki w Olsztynie, dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk oraz pan Zygmunt Piotrowicz. Obchody zakończyła defilada kompanii honorowych i złożenie kwiatów pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー