Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Opublikowano: 01-03-2018

1 marca 2018 roku uczniowie ZSM-E (kl.2 M i kl. 1Eb) pod opieką p. Marii Stawowej – Świerkowskiej i p. Agnieszki Wirchanowicz uczestniczyli w uroczystościach związanych z Narodowym Dniem Żołnierzy Wyklętych zorganizowanch w Urzędzie Wojewódzkim. W ramach obchodów reprezentujący szkołę uczniowie mogli obejrzeć wystawę, której bohaterami byli Żołnierze Wyklęci działający w regionie warmińsko – mazurskim. Ciekawym elementem spotkania był również wykład wygłoszony przez p. Michała Ostapiuka z Biura Badań Historycznych Delegatury IPN w Olsztynie pt.: „Żołnierze Wyklęci na Warmii i Mazurach”. Uczestnictwo w Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych stało się już szkolną tradycją, której jesteśmy i będziemy wierni.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー