Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Nawiązanie współpracy z Fundacją GOTOWI.org

Nawiązanie współpracy z Fundacją GOTOWI.org

Opublikowano: 13-10-2021

13 października 2021 roku, z okazji XXXI Międzynarodowego Dnia Ograniczania Skutków Katastrof, uczniowie klas 1M, 1EbC, 3EbP, 3MaP, 4Eab i 4Mm wzięli udział w spotkaniu on-line z panią Agnieszką Kordalewską, założycielką Fundacji GOTOWI.org. Pani Agnieszka i jej Fundacja zajmuje się w Polsce propagowaniem wiedzy na temat zachowania zdrowia i życia w sytuacjach zagrożenia – np. powodzi, pożarów, wypadków komunikacyjnych itp. Słuchacze poznali zasady i nawyki, które warto znać, aby przygotować się na sytuacje awaryjne – poznali mi.in. Zasadę Trójek, dowiedzieli się, czym jest rodzinny plan awaryjny czy plecak bezpieczeństwa.

Spotkanie to było jednocześnie nawiązaniem współpracy pomiędzy naszą szkołą, Zespołem Szkół Ekonomiczno-Handlowych a Fundacją GOTOWI.org i początkiem realizacji wspólnych projektów w bliższej i dalszej przyszłości.

Koordynatorami tej współpracy w ZSM-E są: pani Monika Zielińska, pani Magdalena Staniszewska i pan Piotr Konarzewski.

 

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー