Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Nawiązanie współpracy z Goethe-Institut

Nawiązanie współpracy z Goethe-Institut

Opublikowano: 01-10-2019

Od 1 września 2019 r. do końca roku szkolnego Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie będzie realizował różnorodne przedsięwzięcia we współpracy z Goethe-Institut. Ma ona na celu wspomóc naszą szkołę w dążeniach do zainteresowania językiem niemieckim i kulturą niemiecką coraz większej liczby uczniów. Po drugie służyć ma ona stworzeniu sieci szkół angażujących się w nauczanie języka niemieckiego – szkół, które mogą wymieniać się doświadczeniami oraz wzajemnie się wspierać.

CELE PROJEKTU:
• Zaangażowanie dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i rodziców w działania na rzecz propagowania języka niemieckiego.
• Stworzenie silnej sieci szkół, które oferują naukę języka niemieckiego
w zwiększonym zakresie.
• Goethe-Institut jest ważnym partnerem, zapewniającym wysoki poziom kwalifikacji zawodowych nauczycieli i polepszenie tym samym jakości zajęć lekcyjnych z języka niemieckiego we wszystkich typach szkół w całej Polsce.
• Wyraźne zaangażowanie nauczycieli w projekty i konkursy związane z językiem niemieckim, poprzez zachęcanie uczniów do udziału w tego typu inicjatywach.
• Aktywny udział uczniów ze wszystkich typów szkół w wydarzeniach (imprezach, konkursach, projektach) przygotowanych w ramach oferty Goethe-Institut.

W ramach współpracy ZSM-E w Olsztynie z Goethe-Institut zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkoły do udziału w konkursie „Werbung für Carsharing”. Uczniowie w zespołach maksymalnie pięcioosoobowych przygotowują reklamę, która zachęca do korzystania z funkcji carsharing. Krótkie filmy reklamowe należy przekazać organizatorkom – pani Katarzynie Winiarskiej i pani Adzie Magierze do 31. października 2019. Zwycięzców poznamy już w połowie listopada, a czeka na nich wyjazd do Monachium do BMW-Welt.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー