Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości

Obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości

Opublikowano: 11-11-2019

11 listopada 2019 r. odbyły się w Olsztynie Wojewódzkie obchody 101 rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęła o godz.11.00 msza święta w Bazylice Archidiecezji Warmińskiej, którą celebrował Arcybiskup Józef Górzyński. Po mszy w asyście kompanii honorowej nastąpił uroczysty przemarsz uczestników uroczystości na Plac Solidarności. Po przemówieniach Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Marszałka Województwa oraz Prezydenta Olsztyna nastąpiło złożenie wieńców i kwiatów pod pomnikiem. Kolejnym etapem była salwa honorowa kompanii honorowej Wojska Polskiego. Ostatnim akcentem była defilada pododdziałów Wojska, Policji Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Celnej. Jako delegacja ZSM-E składająca kwiaty pod pomnikiem była Pani Dyrektor Katarzyna Chamerska oraz Pan Zygmunt Piotrowicz jako opiekun pocztu sztandarowego.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー