Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Obchody 77 rocznicy zbrodni katyńskiej

Obchody 77 rocznicy zbrodni katyńskiej

Opublikowano: 09-04-2017

9 kwietnia 2017r. o godzinie 13.00 mszą świętą w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpoczęły się obchody 77 rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 7 rocznicy katastrofy smoleńskiej. Dalsza część uroczystości odbyła się o godzinie 14.30 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Poprzecznej, gdzie – w asyście honorowej Wojska Polskiego, odczytano apel poległych i złożono kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowali: Dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk oraz poczet sztandarowy z opiekunem panem Zygmuntem Piotrowiczem.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー