Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Opublikowano: 15-04-2018

15 kwietnia 2018 r. w Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości rozpoczęto o godzinie 13.00 mszą świętą w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Następnie pod pomnikiem Ofiar Katynia przy ul. Poprzecznej, w asyście kompanii honorowej, odczytano apel poległych, złożono kwiaty i znicze. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentował poczet sztandarowy oraz uczniowie klasy mundurowej. Opiekun pocztu sztandarowego pan Zygmunt Piotrowicz złożył pod pomnikiem Ofiar Katynia kwiaty i znicze.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー