Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Obchody XXXV-lecia powstania Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie

Obchody XXXV-lecia powstania Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie

Opublikowano: 07-10-2016

Dnia 7 października 2016 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej  im. F.Chopina w Olsztynie odbyły się  uroczyste obchody XXXV rocznicy powstania Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Olsztynie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz członkowie oświatowej „Solidarności” Regionu Warmii i Mazur.  Podczas uroczystości wręczono medale KEN oraz odznaczenia i wyróżnienia działaczom RSOiW NSZZ „Solidarność” w Olsztynie. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się pracownicy ZSM-E w Olsztynie: p.  Małgorzata Zielska – pedagog szkolny, która otrzymała za wieloletnią pracę Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz p. Wanda Piwońska-Kosiorek,  która dostała srebrną odznakę KSOiW  NSZZ „Solidarność” za zasługi w dziedzinie oświaty i wychowania. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー