Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Odwiedziny Przedszkola Miejskiego nr 24

Odwiedziny Przedszkola Miejskiego nr 24

Opublikowano: 06-04-2017

6 kwietnia 2017 r. warsztaty szkolne Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 24. Z wielkim zainteresowaniem oglądali zajęcia uczniów na dziale frezarek, tokarek i pracowni elektrycznej. Szczególną uwagę zwróciły na prace przy wiertarce WS-16. Dla gości ZSM-E krótką lekcję o prądzie przygotowali uczniowie klasy 2ez.
Opiekunem wycieczki podczas zwiedzania hali warsztatów szkolnych był pan Andrzej Kończyk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー