Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

Opublikowano: 17-11-2017

17 listopada 2017 r. w Zespole szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczestnicy Olimpiady musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK. W etapie szkolnym brało udział  15 uczniów. I miejsce zdobył Filip Schmidt z klasy I Ea, natomiast drugie miejsce zdobyli Michał Rydel z klasy I Ea i Mateusz Kukła z klasy I Ebs. W etapie rejonowym naszą szkołę będzie reprezentował Filip Schmidt. Organizatorami przedsięwzięcia były: Maria Stawowa- Świerkowska, Regina Dawidczyk i Katarzyna Ostowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー