Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojewódzki etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Wojewódzki etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 27-02-2020

27 lutego 2020 r. odbyły się Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Wśród 7 najlepszych zespołów z województwa znalazł się zespół z naszej szkoły w składzie: Robert Barszczewski oraz David Robinson – z klasy 3Mm. Chłopcy przygotowali prezentacje pt. „Autorytety w moim życiu” w oparciu o wskazana literaturę.

Każdy z zespołów odpowiadał również na pytania komisji dotyczące przygotowanego materiału. Podczas przerwy uczestnicy wraz z opiekunami mieli możliwość zwiedzania biblioteki seminaryjnej, która jest najstarsza biblioteką w naszym regionie – pochodzi z XVI w. Mogliśmy tam obejrzeć m. in. książkę M. Reja z XVI w. oraz księgi, w których odręczne notatki robił M. Kopernik. Po bibliotece oprowadził nas kustosz biblioteki –  ks. T. Garwoliński. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał upominki oraz podziękowania od organizatorów Olimpiady.

Konsultacje merytoryczne: M. Kozłowska, B. Bartoś

Pomoc techniczna: K. Niski – 3 Ebs

Prezentacja konkursowa: Autorytety w moim życiu

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー