Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutchfreund

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutchfreund

Opublikowano: 07-11-2019

7 listopada 2019 r. odbył się ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Deutchfreund. Zadanie uczestników polegało na wysłuchaniu komunikatów w języku obcym i zaznaczeniu właściwej odpowiedzi. Podczas zawodów odbywających się w szkole uczeń miał do rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności w czasie 45minut. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentował uczeń klasy 2Mm Igor Butkiewicz, który spisał się znakomicie, zajmując w województwie warmińsko-mazurskim pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator konkursu w szkole: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー