Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego „Deutschfreund”

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego „Deutschfreund”

Opublikowano: 13-11-2019

13 listopada 2019 r. w ZSME odbył się ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego Deutschfreund. Uczniowie klas 1MaP i 3Ea sprawdzili swoją wiedzę z niemieckiego. Konkurs jest dedykowany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, rozbudzania zainteresowań, podejmowania intelektualnych wyzwań oraz odkrywa uzdolnienia i talenty młodzieży. Trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki.

Organizator w szkole: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content