Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego “Deutschfreund”

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego “Deutschfreund”

Opublikowano: 13-11-2019

13 listopada 2019 r. w ZSME odbył się ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego Deutschfreund. Uczniowie klas 1MaP i 3Ea sprawdzili swoją wiedzę z niemieckiego. Konkurs jest dedykowany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, rozbudzania zainteresowań, podejmowania intelektualnych wyzwań oraz odkrywa uzdolnienia i talenty młodzieży. Trzymamy kciuki za jak najwyższe wyniki.

Organizator w szkole: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー