Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Ogólnopolski sukces naszych uczniów!

Ogólnopolski sukces naszych uczniów!

Opublikowano: 11-01-2018

13 listopada 2017 r. w szkołach całego kraju miał miejsce „Konkurs Ogólnopolski z „Mitologii”, którego organizatorem jest firma edukacyjna Olimp School. Adresatami tego konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Zuśka, Jakub Kuczyński, Sebastian Ronowicz, Michał Rydel i Łukasz Duraj.
Udział w konkursie to dla uczestników możliwość rozwijania i wyzwalania aktywności twórczej, pobudzania do poszukiwań, porządkowania i przedstawiania informacji, jak również okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w zdrowej, sportowej rywalizacji.
Wyniki, które właśnie ogłoszono, napawają nas ogromną radością i dumą z naszych reprezentantów. Mamy ogromną przyjemność poinformować, że laureatem pierwszego miejsca został Jakub Zuśka, a trzeciego Jakub Kuczyński. Serdecznie gratulujemy!

Koordynacja i organizacja konkursu w szkole oraz przygotowanie uczniów: Agnieszka Wirchanowicz i Piotr Konarzewski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー